Állásajánlataink

Fejlődési szemléletű vezető keresi tettre kész kollégáját, aki örömmel végzi az utazások értékesítésével és szervezésével járó feladatokat. Szívesen átadja az utazás felülmúlhatatlan élményét az ügyfelei számára, ezzel elérve a hosszú távú, eredményes kapcsolatot.

Jelenleg nyitott pozícióink:

Utazási irodai gyakornok

A B2Sky Travel utazási iroda és légitársasági képviselet keres gyakornok munkatársat.

Feladatkör:

  • adminisztratív feladatok
  • utazási ajánlatokhoz, utazásszervezéshez kapcsolódó háttér feladatok
  • marketing kampányokban való részvétel

Elvárások:

  • aktív Word és Excel gyakorlati ismeretek
  • aktív, angol nyelvtudás
  • önálló, proaktív munkavégzés és logikus problémamegoldó gondolkodás

Ami előnyt jelent:

  • utazási irodai tapasztalat
  • Social media ismeret és használat (nem a felhasználói oldalról)

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, fejlődési és tanulási lehetőséggel
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes, könnyen megközelíthető munkakörnyezet
  • teljes munkaidő vagy megegyezés szerint

Senior Utazási referens

A 2018-as év Üzleti Beutaztató irodája címet elnyert B2Sky Travel Senior Utazási referenst keres, aki az idegenforgalom terén jártas szakemberként

  • könnyen teremt kapcsolatokat új partnerekkel, és ezeket ápolva hosszú távon meg is tudja tartani azokat
  • átlátja a szervezési folyamatokat, és azt követve sikeresen viszi végig az ügyfél legnagyobb megelégedésére
  • kommunikációs képességének és nyelvtudásának köszönhetően kitűnően beszél nyelveket, de minimum az angol nyelvtudása tökéletes
  • emellett kiutaztató referensként külföldi ország ismerettel rendelkezik, míg beutaztató referensként ismeri a magyarországi turisztikai szolgáltatásokat

Főbb feladatai lesznek:

  • Kapcsolattartás a külföldi-, a helyi- és a vevő partnerekkel
  • Foglalások és ajánlatkérések kezelése, elkészítése, értékesítése
  • Teljes körű utazási csomag kialakítása foglalása, karbantartása
  • Saját csoportok felügyelete, a tökéletes élmény biztosításában való részvétel
  • Saját szervezésű és viszontértékesítet foglalások kezelése, értékesítése
  • Utazásszervezéshez szorosan kapcsolódó pénzügyi és utómunkálatok elvégzése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi és/vagy referatúra területén
  • MS Office, illetve turisztikához kapcsolódó szoftverek ismerete és aktív használata
  • Tárgyalóképes nyelvtudás

Előnyt jelent, ha:

  • Ismer Foglalási rendszereket
  • Vannak repülőjegy foglalási ismeretei
  • Esetleg több nyelven beszél

Amit az iroda nyújtani tud:

  • A szakmai tapasztalathoz mért piaci szintű alapfizetés
  • Kidolgozott, teljesítmény alapú, motiváló bónusz rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Az iroda fejlődésével együtt Irodavezetői pozíció betöltése, majd kollégák menedzselése

Amennyiben érdekesnek találta a fenti pozíciót és megfelel hozzá kapcsolódó elvárásoknak, akkor a B2sky Travel várja önéletrajzát a hr@b2sky.hu e-mail címre. Minden jelentkezőnek válaszolunk.

BUSINESS UTAZÁS