Állásajánlataink

Fejlődési szemléletű vezető keresi tettre kész kollégáját, aki örömmel végzi az utazások értékesítésével és szervezésével járó feladatokat. Szívesen átadja az utazás felülmúlhatatlan élményét az ügyfelei számára, ezzel elérve a hosszú távú, eredményes kapcsolatot.

Jelenleg nyitott pozícióink:

Utazási irodai gyakornok

A B2Sky Travel utazási iroda és légitársasági képviselet keres gyakornok munkatársat.

Feladatkör:

  • adminisztratív feladatok
  • utazási ajánlatokhoz, utazásszervezéshez kapcsolódó háttér feladatok
  • marketing kampányokban való részvétel

Elvárások:

  • aktív Word és Excel gyakorlati ismeretek
  • aktív, angol nyelvtudás
  • önálló, proaktív munkavégzés és logikus problémamegoldó gondolkodás

Ami előnyt jelent:

  • utazási irodai tapasztalat
  • Social media ismeret és használat (nem a felhasználói oldalról)

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, fejlődési és tanulási lehetőséggel
  • versenyképes jövedelem
  • kellemes, könnyen megközelíthető munkakörnyezet
  • teljes munkaidő vagy megegyezés szerint

KAPCSOLAT